Specyfika produktu

Specyfika produktu

System zagęszczający i uzupełniający włosów mocowany przy pomocy tasiemek, kleju lub klamerek jest owocem wielu lat wytężonej lat pracy naukowców, którym udało się opracować hipoalergiczny, estetyczny oraz wytrzymały produkt, którego swoisty fundament stanowi tak zwana mikroskóra, a więc tworzywo sztuczne do złudzenia imitujące powierzchnię skóry naturalnej oraz charakteryzującą się wysoce zbliżonymi właściwościami fizycznymi. Dzięki temu po właściwym umocowaniu włosy przymocowane do niej będą wyglądały jakby wyrastały z cebulek, nie natomiast były pasemkami przyczepionymi do bazy celem idealnej imitacji fryzury naturalnej. Nawet przy wyborze najgrubszego z wariantów mikroskóry, który to będzie miał za zadanie utrzymanie znacznej ilości włosów, jego grubość nie przekroczy dwóch milimetrów, co oznacza, że nawet przy codziennym użytkowaniu systemu zupełnie nie odczują Państwo jego obecności na głowie, natomiast samo noszenie go będzie doświadczeniem przyjemnym i bezproblemowym.

Będzie to także spowodowane faktem, iż każda z oferowanych baz posiada mikroskopijne pory, dzięki którym skóra właściwa może prawidłowo oddychać oraz odprowadzać na zewnątrz nadmiar ciepła, potu i łoju. Nie będzie się on gromadził na niewielkiej przestrzeni pomiędzy głową a bazą, bowiem przy nieregularnej pielęgnacji mogłoby to prowadzić do podrażnień oraz rozwijania się bakterii. Jesteśmy więc przekonani, że nie takich rezultatów zagęszczania włosów Państwo oczekują i dlatego w naszym asortymencie uwzględniliśmy wyłącznie produkty z najwyższej półki, legitymujące się ponadprzeciętnymi walorami użytkowymi oraz estetycznymi.

Nie można także nie wspomnieć o cichym bohaterze jakim są włosy mocowane do mikroskóry. Pochodzą one wyłącznie ze sprawdzonych i zaufanych źródeł, dzięki czemu mogą Państwo mieć pewność, że każdy pukiel będzie charakteryzował się dużą żywotnością i wytrzymałością. Zależnie od dokonanego przez Państwa wyboru, system powstać może z włosów zarówno naturalnych jak i ich syntetycznych odpowiedników. W pierwszym z przypadków sięgniemy po cieszące się największym uznaniem odbiorców odmiany, a więc włosie słowiańskie, indyjskie oraz mongolskie! To jedyna taka oferta na rodzimym rynku!