Najbardziej innowacyjny system zagęszczania włosów już teraz dostępny w Polsce!

Z przyjemnością informujemy, że nawet w sytuacji, gdy zmagają się z poważnymi problemami zdrowotnymi czy uwarunkowaniami genetycznymi powodującymi nadmierne wypadanie i przerzedzanie się włosów, nie muszą Państwo decydować się na bolesny i inwazyjny zabieg transplantacji włosów. Co równie ciekawe, nie jest także konieczne decydowanie się na peruki tradycyjne, bowiem na rodzimym rynku zawitał innowacyjny system HairAgain, który to bazuje na wizualnym uzupełnianiu oraz zagęszczaniu włosów.

Rzeczony system może zostać przymocowany do skóry głowy przy pomocy solidnych klamerek, tasiemek lub kleju, dzięki czemu całkowicie znika ryzyko, że w nieodpowiednim momencie produkt przesunie się czy spadnie. Co więcej – mocowanie takie zapewnia także brak nadmiernego tarcia, a co za tym idzie – niweluje ryzyko powstania podrażnień oraz alergii. Mimo, że system opiera się na bazie lub na siateczce, do której mocowane są następnie poszczególne kosmyki włosów, to mają Państwo pewność, że zapewni on identyczny, wysoce zadowalający efekt co peruka wysokiej jakości wykonana z włosia naturalnego lub włókien syntetycznych. System zostanie bowiem zaaplikowany przez naszych ekspertów, którzy dołożą wszelkich starań, aby linia łączenia była niewidoczna gołym okiem, a samo uzupełnienie prezentowało się wręcz wyśmienicie, gwarantując efekty wizualnie pogrubionych oraz gęstszych włosów.

System HairAgain zyskał ogromną popularność, a obecnie szturmem zdobywa Polskę – nie powinno to nikogo dziwić, bowiem nie tylko doskonale wygląda on po aplikacji, umożliwia klientowi znaczną personalizację, głównie w kwestii grubości bazy i włosia, a także – co dla wielu z Państwa będzie zapewne kwestią kluczową, jest on dostępny w wysoce atrakcyjnej cenie! Zachęcamy do zapoznania się z ofertami działających na terenie kraju salonów perukarskich oraz sklepów z akcesoriami do włosów posiadającymi w swoim asortymencie podobne produkty. Zapewniamy, że nie znajdą Państwo tak doskonałego stosunku jakości do ceny jaki występuje w przypadku zagęszczającego systemu uzupełnień HairAgain.

Z czego tworzone są omawiane produkty?

Ich główny element stanowi baza wykonana z bardzo cienkiej warstewki monofilamentu, poliuretanu oraz akrylu, które to wręcz idealnie imitują skórę. To właśnie do nich doczepiane są następnie poszczególne kosmyki włosów o kolorze oraz grubości wybranych przez klienta w procesie składania zamówienia. Warto w tym momencie nadmienić, że materiały, z których wykonana została baza charakteryzują się wysoką przepuszczalnością, co oznacza, że nadmiar ciepła z powierzchni skóry głowy usuwany będzie efektywnie nawet w sezonie letnim.

Nasi klienci są wręcz zachwyceni systemem HairAgain, jako że nie muszą oni w ciemno wybierać produktu, który może nie spełnić ich oczekiwań. Zamiast tego personalizują oni zamawiany system, określając preferowany odcień poszczególnych pukli włosów, ich grubość, długość, czy w końcu styl upięcia. Umożliwia to stworzenie prawdziwie wyjątkowego, opracowanego w ilości jednostkowej przedmiotu, który wyśmienicie wpasuje się w preferowany styl uczesania, razem z Państwa włosami naturalnymi tworząc fryzurę, której niejeden znajomy czy członek rodziny Państwu pozazdrości!